H A  K K I M I Z D A Biz Kimiz?

1996 Yılında ticari yaşamına başlayan firmamız pek çok konuda öncelik yapma şansını yakalamıştır. 

Web site tasarımına yönelik hizmet veren İzmir'in ilk firmalarından birisidir. 2000'li yılların hemen başında İlköğretim, Lise, Fakülte ve Yüksek Okulların son sınıf öğrencilerine yönelik Cd Andaç çalışmalarını yaparak, 9 Eylül Üniversitesi, Ege Üniversitesi ve diğer eğitim kurumlarının ilk kez Cd Andaçla tanışmasını sağlamıştır. 
2003 Yılından itibaren internetin çevirmeli ağlardan, ADSL hattına evrilmesi süresinde Buca'nın ilk Telekom çözüm ortağı olmuştur. Bu dönem süresince Exper ve Datateknik Buca bayii olarak da hizmet vermiştir. 

2010 yılından bu yana firma olarak, her şeyin hızla tüketilip, yok edildiği, hırpalandığı bir ortamda yaptığımız işlerin geleceğe bir belge olarak kalma düşüncesinden hareketle mekanları, sokakları, caddeleri, meydanları 360 derece fotoğraflamaya başladık.

İçimizden feminen bir grup ise Doğum ve Düğün fotoğrafcılığında yoğunlaştı. (www.izmirdogumfoto.com   www.izmirdugunfoto.com)

2013 Yılı Mayıs ayından itibariyle de Dünya genelinde yeni bir teknoloji olan 360 derece video uygulamasını ilk kez Türkiye'de gerçekleştirmenin onurunu taşıyoruz.

İnteraktif Reklamcılık Firması olarak; şu anda ağırlıklı olarak Sanal Tur ve Panoramik fotoğraf çekimleri, ve 360 derece  video uygulamaları, Sanal gerçeklik çalışmaları ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.
.

 


 

Yapabileceğimiz kadar söz verip, Söz verdiğimizden Fazlasını yaparız!

Hemen Arayın!