Turizmde Sanal Gerçeklik

TURİZM SEKTÖRÜNDE SANAL GERÇEKLİK TEKNOLOJİSİNİN KULLANILMASI

Bugünlerde tatile çıkmak çok maliyetli oluyor. Farklı bir yere gitmek isteyen birini bulmak zaten zor ve isteyenleri de oraya çekmek giderek daha da zorlaşıyor.
Ama ya potansiyel müşterilerinizi tesisinizde sanal bir yolculuğa çıkarabilseydiniz nasıl olurdu? Sizi tercih etmeleri karşılığında elde edebileceklerini (birebir sanki oradaymış gibi) Sanal Gerçeklik gözlüğüyle gösterebilseydiniz onları gerçekten oraya gelmek için para harcamaya ve vakit ayırmaya ikna eder miydiniz?
Tesisinize gelmeden tesisinizin içinde sanal bir gezintiye çıkabilirsiniz. Çoğu insan söz konusu yüklü bir para olunca, harcamadan önce karşılığında ne alabileceğini görmek istiyor. (Sanal gerçeklik ile) şimdi, satın almadan bu şansa sahip olabiliyorlar.
İnsanlara bulundukları ortamı değiştirmeden, evlerinden ofislerinden çıkmadan bu deneyimi yaşatabilir ve çok kısa sürede potansiyel faydalarını hızlıca görürsünüz. Geri dönüşümü çok hızlı olan bir çalışmadır.
360 videoların turizm endüstrisi için pek çok avantajı var. İlki, işletmeniz hakkında tam bir fikir vermesi. Bir ya da iki saniyeliğine baktığımız fotoğraflar arasında dolaşmak yerine, sanal gerçeklikte bir yeri deneyimlemek oraya odaklanmanızı ve sanki oradaymışsınız gibi hissetmenizi sağlıyor.
  Tesisinizde ağırlayacağınız konukların dikkatini normalde pek ilgilenmeyecekleri maliyete karşılık gelen hizmet gibi detaylara çekiyor. Potansiyel Müşteriler genelde en ucuz fiyata odaklanıyorlar, o yüzden deneyimin kalitesi neredeyse çok sonradan akla geliyor. Bu çalışma deneyimi öne çıkarıp merkeze koyar, daha önce dikkati çekmeyen detayların algılanmasını sağlar.

Kısacası gideceği, göreceği yerler, alacağı hizmet kalitesi çekici gelirse bu durum o kişide satın alma isteği yaratıyor ve tesisinize gelmeye meyilli oluyor.
Müşterilerinize broşür dağıtmak, tavsiyeleri değerlendirmek yerine, karar vermesinde etkili olacak gerçek deneyimler vaad ediyoruz.
Haydi size bir telefon kadar yakınız. Alo diyerek bu teknolojiyi kullanan ülkemizdeki ilklerden olun.

 

İletişim

 

Yapabileceğimiz kadar söz verip, Söz verdiğimizden Fazlasını yaparız!

Hemen Arayın!