Estate — Free HTML5 Bootstrap Website Template by FreeHTML5.co

360° Video  Düğün - Nişan - Nikah - Doğum Günü

360 Video Düğün

O unutulmaz gününüzü anlatabilecek şu anki en gelişmiş teknoloji 360 video (Sanal Gerçeklik). Tüm dünyada Gelinler bu teknolojiyle çekilmiş videoalar için çok israrcı. O muhteşem Törende her sahnenin yakalanması ancak 360 derece vido ile mümkün olmakta.
O özel anlar zamanla hafızınızdan yitip gitmesin, koruma altına alalım. Bizim 360 video oynatıcı uygulaması olan tüm bilgisayarlar (Mac ve Windows), iOS cihazlarında (iPhone ve iPad) ve Android cihazlar üzerinde ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu şaşırtıcı videoları oynatabilir Gezinmek için farenizi, klavyenizin ok tuşlarını kullanabilir veya cihazınızı sağa sola, aşağı yukarı hareket ettirebilirsiniz.. 360 videolar aynı zamanda çoğu sanal gerçeklik gözlükleriyle de izlenebilmektedir.

Maydonoz Aqa Marin Düğün Salonu
360° Video

Kendi Düğününüze Konuk olun

Muhtemelen o anın heyecanı ve coşkusu ile çok çabuk olup, geçecek  törenizin ayrıntılarını göremeyecek, konuklarınızın hepsini hatırlamayacaksınız. Sizin için hazırlayacağımız 360 Video'yu izlediğinizde sanki bir davetli gibi, bir başkasının gözünden o anları izleyebilecek, kendi düğününüze konuk olabileceksiniz.
 

Sinem & Cenk Düğün360 Video
360° Video

Her anın içinde yer alın

360 Video'nun odak noktası sizsiniz, bununla birlikte neşe, kahkaha, gözyaşı, hüzün, sohbet her tür eylemin içerisinde olun.
O büyük günden sonra, o anları keyifle izleyebilmeniz için 360 Video klibinizi, Facbook, Youtube ve benzeri sosyal ağlarda paylaşıyor ve ömür boyu koruyabilmeniz için şık bir Flash Bellekte sizlere sunuyoruz.
Ayrıca Sanal Gerçeklik Gözlüğü de bizden size hediye.

Gelin Damat Fotoğraf Çekimi 360° Video

360 Video Düğün Çekimi?

Tamamen yeni bir özellik klasik düğün hizmetlerine ekleyebilirsiniz. Evet, hala iyi bir bir düğün fotoğrafçısı ve yetenekli bir düğün video klip ekibiyle çalışabilir, ve farklı bir seçenek olarak düğün paketinize 360 videoları da ekleyebilirsiniz. Birinin olması diğerinin olmasına engel değildir.

 

 

Turkish Belly Dance
360° Video

Oryantal Dans

Düğününüzdeki kokteyl, orkestra, sanatçı vb tüm etkinlikleri 360° video olarak görüntüntüleyin..

Konak Meydanı 360 Video
360° Video

İzmir Wedding Fair 2015

Gelin & Damat Fuarına bir de 360 video'dan bakın....
;

Albatros Bad 360 Video
360° Video

Orkestra Albatros

Elit bir düğün isteyen Seçkin Gelin ve Damatlar için....
 

Albatros Bad 360 Video
360° Video

Şehzade Düğün Salonu Güzelbahçe

Elit bir düğün mekanı tercih eden Seçkin Gelin ve Damatlar için....

Albatros Bad 360 Video
360° Video

Sinem & Cenk Düğün
 

Sinem ve Cenk'in Düğünü....