Şehzade Düğün Salonu Güzelbahçe - İzmir

ŞEHZADE İZMİR

Şehzade, 2014 sezonunda İzmir' de faaliyetine başlamış bu alanda deneyimli kadrosuyla daha önceleri kapalı mekan olarak hizmet veren şubelerinin bir yenisi olarak İnciraltında hizmet vermektedir. Kahvaltı ve yemek hizmeti alabileceğiniz Şehzade aynı zamanda düğün, iş toplantıları, sünnet, doğum günü vb tüm özel organizasyonlarınız içinde hizmet vermekten gurur duyar.

Bütün haftanın ya da günün yorgunluğunu atabileceğiniz, ailenizle, dostlarınızla başbaşa kalabileceğiniz, şehrin gürültüsünden uzakta, doğayla baş başa, kuş cıvıltıları arasında, damak tadınıza uygun menülerle keyifli dakikalar yaşayabileceğiniz Şehzade İzmir'de, konuklarımız için herşey en ince detayına kadar düşünülmüştür..

Çam ağaçlarının gölgelerinde, eşsiz tatlar ve kaliteli hizmet anlayışı ile Şehzade İzmir 800 kişiyi ağırlayabilmektedir.

Vizyonumuz: Ürün ve hizmette misafirlerimizin talep ve beklentilerini karşılarken hijyen ve kalitenin sürekliliğini sağlamak.

Misyonumuz: Faaliyet alanlarımızda ve yaptığımız her işte farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlük sağlamak

HİZMETLERİMİZ

Kahvaltı
Zengin kahvaltı menüsü ile Şehzade, özel organizasyonlarınız dışında ayrıca sevdiklerinizle dilediğiniz zaman beraber en güzel kahvaltı anlarınız için tercih edebileceğiniz biryer.
Kır Düğünü & Nikah
Bir düğünün nasıl olması gerektiğini biliyoruz ve bunun için tüm imkanlarımız ile yanınızdayız. Dilerseniz kendinize özel bir organizasyon programı çıkabileceğiniz gibi dilerseniz düğün programınızı bizlerde şekillendirebiliriz. Çünkü Şehzade olarak biliyoruz ki düğün ve nikah törenleri sizler için ömrünüzdeki en özel anlardan biri...
Doğum Günü
7 sinden 70 ine herkesin doğum günü organizasyonlarına ev sahipliği yapabilecek olan Şehzadede, dilediğiniz içerikte doğum günlerini dilerseniz kendiniz dilerseniz sevdiklerini için planlayabilirsiniz.
Sünnet
Sünnet organizasyonlarında da en az bir düğün organizasyonu kadar sorumluluk alarak çalışan Şehzade ekibi, sünnet organizasyonlarınızında hatıralarda en güzel şekilde yer etmesi için tüm imkanlara sahip.
Şirket Organizasyonları
Şirketinizin tanıtım, bilgilendirme, personel organizasyonları, kutlama vb tüm organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken organizasyonun detaylarını bizlere iletmeniz. Şirketiniz tüm organizasyonları için en doğru tercih ŞEHZADE...

Bizlere Ulaşmak İsterseniz ;

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen istek, öneri veya şikayetlerinizi bizimle aşağıdaki iletişim bilgilerimiz aracılığıyla paylaşın.

Adresimiz : Çelebi Mahallesi Müzeyyen Senar Caddesi No:8 Güzelbahçe, İzmir / Türkiye
Tel : 0 (232) 234 73 72
 

Yapabileceğimiz kadar söz verip, Söz verdiğimizden Fazlasını yaparız!

Hemen Arayın!