Maydonoz Aqua Marin - Levent Marina İzmir

Maydonoz Aua Marin

DÜĞÜN  ORGANİZASYONLARI

Bizim için sizin rahatlığınız önceliklidir .

Doğanın büyüsünü yeşilin tüm güzelliğiyle buluşturup hayalinizdeki kır düğününü İzmir'in merkezinde olmasını arzu ettiğiniz gibi, hatıralarda kalacak masalsı bir düğün için biz hazırız.

Sizin için önemli olan bizim için de önemli. Size özel farklı planlama seçenekleri, özel tasarlanmış yemekli menüleriyle, Şık konseptiyle İzmir Kır Düğün Salonları arasında tek;Aqua Marin, Profesyonel ekibi, uzman yönetimi ve organizasyonda kusursuzluk ilkesiyle modern kır düğün anlayışını sizlere sunuyor. Alışıla gelmiş düğün anlayışından uzakta orijinal ve kaliteli bir düğün için Aqua Marin, Dünyadaki tüm trendleri takip ederek size farklı tasarım ve organizasyon seçeneklerini tercihinize göre hazırlıyor.

NİŞAN & KINA ORGANİZASYONLARI

Hayalden gerçeğe, umuttan mutluluğa, heyecandan eğlenceye, kaliteden zerafete kadar herşey için Aqua Marin

Unutamayacağınız Nişan veya Kına gecesi düzenlemek ve geçirmek istiyorsanız, sizleri en iyi şekilde ağırlamak ve bu güzel günü sonsuza dek unutmamanızı sağlamak isteriz.

Bir çok kişinin tercihi olan Aqua Marin, güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşmalarını ve araçlarını park edebilmeleri için özel otopark alanı sağlamaktadır.

EVENT HALL

Açılış kokteylleri - Lansmanlar - Piknik organizasyonları - Doğum günleri - Garden partyler - Lunchbox sandaviç vb ikramlar - Temel atma törenleri - Kokteyl prolange - Yıl dönümü ve özel kutlamalar - Konser ve festivaller - Coffee break

Set Menü Yemek hizmeti oturmalı masa düzeninde, menüde yer alan ürünlerin misafirlere masaya servis edilerek sunulmasından oluşur. Bu hizmet içeriği genellikle belirli kalıplarda hazırlanır. Menü içeriği soğuk ürün grupların oluşan ordöv tabağı veya çorba ile başlar, ara sıcak, ana yemek ikramlarından sonra tatlı, meyve sunumları ile sonuçlandırılır.

Bizlere Ulaşmak İsterseniz ;

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen istek, öneri veya şikayetlerinizi bizimle iletişim formumuz ya da yukarıdaki iletişim bilgilerimiz aracılığıyla paylaşın.

Adresimiz : Haydar Aliyev Caddesi No:6 Üçkuyular Levent Marina yanı Aqua Marin Organizasyon
Tel : 0 (232) 463 53 78 
Fax : 0 (232) 463 53 79
Satış No : 0 (532) 356 91 41

Yapabileceğimiz kadar söz verip, Söz verdiğimizden Fazlasını yaparız!

Hemen Arayın!