IEF Wedding Fashion Fair of İzmir 2016


 

IF Weddıng Hakkında

Alanında Avrupa’nın en büyüğü ve sektörün Uluslararası Fuarcılık Endüstrisi Derneği (UFI) onaylı tek fuarı olan IF Wedding Fashion İzmir, 11. yılında da İzmir’den Türk ve markalarını ve uluslaraarası markaları dünyaya duyurmaya devam ediyor.
Her yıl dünyanın dört bir yanından ağırladığı yabancı alım heyetleri ile gelinlik sektörü ihracatına katkı koyan IF Wedding Fashion İzmir, başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçi ağırlamaktadır.
Dünyaca ünlü modacılara ev sahipliği yapan gala gecesi, genç stilistlere keşfedilme fırsatı sunan Gelinlik Tasarım Yarışması, katılımcı firmaların düzenlediği solo defileleriyle IF Wedding Fashion İzmir’de her sene olduğu gibi bu sen de moda rüzgarları esecek.
Katılımcı Profili
Sektöre yönelik ve yalnızca profesyonel alıcıya hitap eden fuarda; gelinlik, damatlık, abiye giyim, aksesuar ( duvak, çiçek, taç, eldiven, bindallı) ve çocuk abiye ürün gruplarından Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markaları katılımcı olarak yer almaktadır.

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

MODECA / HOLLANDA: IF WEDDING FASHION İZMİR fuarında yeni iş bağlantıları ve networkler yapma şansımız oldu. Fuardan genel olarak memnun kaldık. Müşteri çokluğu ve firmamız üzerindeki ilgileri bizi mutlu etti. Son dakika önemli bir anlaşma yaptık. 2017’de de katılımcı olmayı istiyoruz.
ANNA BELLA / İTALYA: Fuara katıldığımız için memnunum. Ama Türkiye iç pazarı kolay bir pazar değil. Katıldığımız diğer fuarlara göre daha düşük maliyetli olduğu için ve Avrupalı ziyaretçi ile Orta Doğulu ziyaretçiyi tek çatı altında toplayan bir fuar olduğu için IF WEDDING FASHION’ı tercih ettim.
MAC DUGGAL / AMERİKA: Genel olarak fuardan memnunduk. Doğruyu söylemek gerekirse beklentilerimizin üstünde bir fuar geçirdik.
MISSAKI / LÜBNAN: Fuardan genel anlamda memnun kaldık.
GÜNBEYİ / İSTANBUL: Yeni fuar alanını çok beğendim. Yeni iş bağlantıları yapma şansı elde ettik. 11. IF WEDDINNG FASHION İZMİR için çok daha büyük bir stant alanı istiyorum.
DREAMON / GAZİANTEP: 10 senedir IF WEDDING FASHION İZMİR fuarına Gaziantep’ten katılıyoruz ve yeni fuar alanından çok etkilendik. 10.yılın en iyi yıl olduğunu düşünüyoruz. 11.yıl için beklentilerimiz çok daha büyük.

Yapabileceğimiz kadar söz verip, Söz verdiğimizden Fazlasını yaparız!

Hemen Arayın!