Sanal Gerçeklik Türkiye - Onuncu Köy 360

Gondol Tesisleri Karşıyaka Belediyesi

Gondol Kafe-Restoran
Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmet veren Karşıyaka Belediyesi ilçemizin pek çok yerinde sosyal tesisler açarak İzmirlilere keyifli zaman geçirme alternatifleri sunmaktadır. Bu alternatiflerden birisi de Atakent Ahmet Taner Kışlalı Rekreasyon alanı içerisinde yer alan Gondol Kafe & Restoran dır.
Tesisimiz caretta ve gondol keyfi yapabileceğiniz yapay bir havuzun ortasında ada şeklinde konumlanmaktadır. Havuzumuzun ortasında renkli ışıklar saçarak müzik ritmine göre hareket eden fıskiyelerimiz görsel bir şov sunmaktadır.
Dört mevsim hizmet veren tesisimiz; yazın havuz kenarında bulunan masaları ile keyifli bir oturma alanına sahiptir. Aynı zamanda bahçe kısmında bulunan masalarımız sizler otururken çocuklarınızın güvenle görüş alanınızda oyun oynayabileceği genişliktedir. Kışın Kafe Restoran olarak hizmet veren terasımız yazın 17: 00 den sonra Restoran olarak hizmet vermektedir ve kapasitesi 80 kişiliktir. Terasın hemen yakınında bulunan küçük çocuk parkımız sizler keyifle yemek yerken çocuklarınız için güvenli bir oyun alanıdır. Kışın ise 150 kişilik kapalı salonumuzda hizmet vermekteyiz.
Doğum günü, toplantı vb. organizasyonlar için kullanılabilen ayrı bir salonumuz vardır ve kapasitesi 100 kişiliktir.
Gondol Kafe & Restoran misafirlerine zengin menüsü ile hizmet vermektedir. Hafta içi ve hafta sonu serpme kahvaltı ile sabah saatlerinde sakin bir ortamda sevdiklernizle kahvaltı keyfi yapabileceğiniz tesisimizde kahvaltının yanı sıra aperatif çeşitleri, makarnalar, pizzalar, ızgara çeşitleri, deniz mahsulleri, salatalar, mezeler ile damaklarınızı şenlendirmektedir.

Yapabileceğimiz kadar söz verip, Söz verdiğimizden Fazlasını yaparız!

Hemen Arayın!